  • SOMC2001220KGRZ
SOMC2001220KGRZ
advertisement
Manufacturer No:
SOMC2001220KGRZ
HK JDW NO:
866-SOMC2001220KGRZ
Step5Bar-code shipping tag
SOMC2001220KGRZ
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    220kOhm
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    1.52W