  • SOMC200327R0GEA
SOMC200327R0GEA
advertisement
Manufacturer No:
SOMC200327R0GEA
HK JDW NO:
866-SOMC200327R0GEA
Step5Bar-code shipping tag
SOMC200327R0GEA
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    27Ohm
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    1.6W