  • SPD74R-683M
SPD74R-683M
advertisement
Manufacturer No:
SPD74R-683M
HK JDW NO:
79-SPD74R-683M
Package:
Nonstandard
Datasheet:
Description:
Quantity:
In Stock : 194
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
SPD74R-683M
  • Factory Lead Time
    18 Weeks
  • Terminal Shape
    ONE SURFACE
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Published
    2005
  • Series
    SPD74R
  • Size / Dimension
    0.287Lx0.287W 7.30mmx7.30mm
  • Tolerance
    ±20%
  • JESD-609 Code
    e3
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Terminal Finish
    Tin (Sn)
  • Depth
    7.8mm
  • Construction
    Rectangular
  • Current Rating
    1.05A
  • Inductance
    68μH
  • Test Frequency
    1kHz
  • DC Resistance (DCR)
    380mOhm Max
  • Max DC Current
    1.05A
  • Height
    4.7mm
  • Height Seated (Max)
    0.185 4.70mm