  • SPM4015T-1R0M-CA
SPM4015T-1R0M-CA
advertisement
Manufacturer No:
SPM4015T-1R0M-CA
HK JDW NO:
769-SPM4015T-1R0M-CA
Datasheet:
SPM4015T-1R0M-CA
Description:
Quantity:
In Stock : 1054
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
SPM4015T-1R0M-CA
  • Material - Core
    Iron Powder
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Packaging
    Bulk
  • Series
    SPM-CA
  • Published
    2013
  • Size / Dimension
    0.173Lx0.161W 4.40mmx4.10mm
  • Tolerance
    ±20%
  • Part Status
    Not For New Designs
  • Current Rating
    4.3A
  • Inductance
    1μH
  • Test Frequency
    100kHz
  • DC Resistance (DCR)
    39.6mOhm Max
  • Inductance Frequency - Test
    100kHz
  • Current - Saturation
    6.7A
  • Height Seated (Max)
    0.059 1.50mm