  • SR-5-125MA-BK
SR-5-125MA-BK
advertisement
Manufacturer No:
SR-5-125MA-BK
Manufacturer:
Cooper Bussmann
HK JDW NO:
3283-SR-5-125MA-BK
Description:
Electric Fuse, Time Delay Blow, 0.125A, 250VAC, 35A (IR), Through Hole, HALOGEN FREE AND ROHS COMPLIANT