  • ST32TG102
ST32TG102
advertisement
Manufacturer No:
ST32TG102
HK JDW NO:
886-ST32TG102
Package:
Datasheet:
ST32TG102
Step5Bar-code shipping tag
ST32TG102
  • Weight
    110mg
  • Published
    2006
  • Size / Dimension
    Rectangular - 0.185 x 0.142 Face x 0.138 H 4.70mmx3.60mmx3.50mm
  • Tolerance
    ±20%
  • Temperature Coefficient
    ±100ppm/°C
  • Resistance
    1kOhm
  • Power (Watts)
    0.125W 1/8W
  • Power Rating
    125mW
  • Voltage - Rated DC
    200V
  • Max Power Dissipation
    125mW
  • Termination Style
    J Lead
  • Adjustment Type
    Side Adjustment
  • Height
    4.699mm