  • SWC050-24
SWC050-24
advertisement
Manufacturer No:
SWC050-24
Manufacturer:
Sanken Electric Co., Ltd
HK JDW NO:
681-SWC050-24
Package:
Datasheet:
SWC050-24
Description:
AC/DC Power Supply Single-OUT 24V 2.1A 50.4W 5-Pin