  • SWH650-48
SWH650-48
advertisement
Manufacturer No:
SWH650-48
Manufacturer:
Sanken Electric Co., Ltd
HK JDW NO:
681-SWH650-48
Package:
Datasheet:
SWH650-48
Description:
AC/DC Power Supply Single-OUT 48V 13A 627W 15-Pin