  • T13Y475MAB25
T13Y475MAB25
advertisement
Manufacturer No:
T13Y475MAB25
Manufacturer:
Vishay Sfernice
HK JDW NO:
875-T13Y475MAB25
Package:
Datasheet:
T13Y475MAB25
Description:
Res Cermet Trimmer 4.7M Ohm 20% 1/50W 1(Elec)/1(Mech)Turn 3mm (12.6 X 11.5mm) Pin Thru-Hole Bulk
Step5Bar-code shipping tag
T13Y475MAB25
  • Factory Lead Time
    15 Weeks
  • Mount
    Through Hole
  • Tolerance
    20%
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Resistance
    4.7MOhm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C