  • T3HVD1500-70
T3HVD1500-70
advertisement
Manufacturer No:
T3HVD1500-70
Manufacturer:
Teledyne LeCroy
HK JDW NO:
812-T3HVD1500-70
Package:
Datasheet:
Description:
Test Probes 1.5kV, 70 MHz, 2 pF,10 M, Rise Time < 5 ns, High Voltage Differential Probe