  • T3HVD7000-100
T3HVD7000-100
advertisement
Manufacturer No:
T3HVD7000-100
Manufacturer:
Teledyne LeCroy
HK JDW NO:
812-T3HVD7000-100
Package:
Datasheet:
Description:
Test Probes 7kV, 100 MHz, 2.5 pF,40 M, Rise Time < 3.5 ns, High Voltage Differential Probe