  • T9XA202JT20
T9XA202JT20
advertisement
Manufacturer No:
T9XA202JT20
HK JDW NO:
875-T9XA202JT20
Package:
Datasheet:
T9XA202JT20
Description:
Res Cermet Trimmer 2K Ohm 5% 1/2W 21(Elec)/23(Mech)Turn 2.2mm (11 X 5 X 9.8mm) Pin Thru-Hole Tube
Step5Bar-code shipping tag
T9XA202JT20
  • Tolerance
    5%
  • Resistance
    2kOhm
  • Max Operating Temperature
    155°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C