  • T9XB103KT20
T9XB103KT20
advertisement
Manufacturer No:
T9XB103KT20
HK JDW NO:
875-T9XB103KT20
Package:
Datasheet:
T9XB103KT20
Description:
Res Cermet Trimmer 10K Ohm 10% 1/2W 21(Elec)/23(Mech)Turn 2.2mm (11 X 5 X 9.8mm) Pin Thru-Hole Tube
Step5Bar-code shipping tag
T9XB103KT20
    Through Hole
  • Published
    2016
  • Tolerance
    10%
  • Resistance
    10kOhm
  • Max Operating Temperature
    155°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C