  • TGC25-230
TGC25-230
advertisement
Manufacturer No:
TGC25-230
Manufacturer:
Stancor
HK JDW NO:
4431-TGC25-230
Package:
Datasheet:
TGC25-230
Description:
TGC25-230 datasheet pdf and Transformers product details from Stancor stock available at Utmel
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
TGC25-230
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mount
    Flanges
  • Number of Pins
    8
  • Power Rating
    25W
  • Current Rating
    220mA
  • Element Configuration
    Dual
  • Current - Output
    220mA
  • Voltage - Output
    222V
  • Nominal Input Voltage
    115V
  • Height
    60.5mm
  • Width
    71.4mm