  • TLF14CB5630R2K1
TLF14CB5630R2K1
advertisement
Manufacturer No:
TLF14CB5630R2K1
Manufacturer:
Taiyo Yuden
HK JDW NO:
782-TLF14CB5630R2K1
Package:
Vertical, 4 PC Pin
Datasheet:
TLF14CB5630R2K1
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
TLF14CB5630R2K1
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Packing Method
    BOX
  • Number of Functions
    1
  • Voltage - Rated AC
    250V
  • Inductance
    56 mH
  • Current
    200mA
  • Max DC Current
    200mA
  • Filter Type
    Power Line
  • Number of Lines
    2
  • DC Resistance (DCR) (Max)
    5Ohm
  • Inductance @ Frequency
    56mH @ 1kHz
  • Insulation Resistance-Min
    100MOhm
  • Height
    23.0124mm
  • Width
    17mm
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
  • Mount
    Through Hole
  • Mounting Type
    Through Hole
  • Package / Case
    Vertical, 4 PC Pin
  • Operating Temperature
    -25°C~105°C
  • Packaging
    Bulk
  • Published
    2013
  • Series
    TLF14
  • Size / Dimension
    0.866Lx0.669W 22.00mmx17.00mm