  • TLF9UA103WR23K1
TLF9UA103WR23K1
advertisement
Manufacturer No:
TLF9UA103WR23K1
HK JDW NO:
782-TLF9UA103WR23K1
Datasheet:
TLF9UA103WR23K1
Description:
CMC 10MH 230MA 2LN TH
Step5Bar-code shipping tag
TLF9UA103WR23K1
    Select All
  • Factory Lead Time
    13 Weeks
  • Operating Temperature
    -25°C~105°C
  • Packaging
    Bulk
  • Published
    2012
  • Series
    TLF9
  • Size / Dimension
    0.669Lx0.433W 17.00mmx11.00mm
  • Tolerance
    100%
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Termination
    Radial
  • ECCN Code
    EAR99
  • HTS Code
  • Packing Method
    BOX
  • Number of Functions
    1
  • Depth
    17mm
  • Voltage - Rated AC
    250V
  • Physical Dimension
    L17.0XB11.0XH16.0 (mm)/L0.669XB0.433XH0.63 (inch)
  • Inductance
    10 mH
  • Test Frequency
    1kHz
  • Element Configuration
    Dual
  • Current
    230mA
  • Max DC Current
    230mA
  • Filter Type
    Power Line
  • Number of Lines
    2
  • DC Resistance (DCR) (Max)
    4.5Ohm
  • Inductance @ Frequency
    10mH @ 1kHz
  • Insulation Resistance-Min
    100MOhm
  • Height
    16mm
  • Width
    11mm