  • TLF14CB6820R8K1
TLF14CB6820R8K1
advertisement
Manufacturer No:
TLF14CB6820R8K1
HK JDW NO:
782-TLF14CB6820R8K1
Datasheet:
TLF14CB6820R8K1
Description:
COMMON MODE CHOKE 800MA 2LN TH
Step5Bar-code shipping tag
TLF14CB6820R8K1
  • Operating Temperature
    -25°C~105°C
  • Packaging
    Bulk
  • Published
    2013
  • Size / Dimension
    0.866Lx0.669W 22.00mmx17.00mm
  • Part Status
    Obsolete
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Termination
    Radial
  • ECCN Code
    EAR99
  • HTS Code
  • Packing Method
    BOX
  • Number of Functions
    1
  • Voltage - Rated AC
    250V
  • Inductance
    6.8 mH
  • Current
    800mA
  • Max DC Current
    800mA
  • DC Resistance (DCR) (Max)
    600mOhm
  • Insulation Resistance-Min
    100MOhm
  • Height
    23.0124mm
  • Width
    17mm