  • TLF14CBH2221R2
TLF14CBH2221R2
advertisement
Manufacturer No:
TLF14CBH2221R2
HK JDW NO:
782-TLF14CBH2221R2
Datasheet:
TLF14CBH2221R2
Description:
COMMON MODE CHOKE 1.2A 2LN TH
Step5Bar-code shipping tag
TLF14CBH2221R2
  • Operating Temperature
    -20°C~105°C
  • Size / Dimension
    0.906Lx0.866W 23.00mmx22.00mm
    BOX
  • Shielding
    Unshielded
  • Reach Compliance Code
    unknown
  • Voltage - Rated AC
    250V
  • Operating Frequency
    50Hz Hz
  • Inductance
    2.2 mH
  • Current
    1.2A
  • DC Resistance (DCR) (Max)
    180mOhm
  • Insulation Resistance-Min
    100MOhm
  • Height
    17.5006mm