  • TLF9UB302WK1
TLF9UB302WK1
advertisement
Manufacturer No:
TLF9UB302WK1
HK JDW NO:
782-TLF9UB302WK1
Datasheet:
TLF9UB302WK1
Description:
CMC 400MA 2LN 20 KOHM TH
Step5Bar-code shipping tag
TLF9UB302WK1
    Select All
  • Factory Lead Time
    13 Weeks
  • Operating Temperature
    -25°C~105°C
  • Series
    TLF9
  • Size / Dimension
    0.669Lx0.433W 17.00mmx11.00mm
  • Tolerance
    100%
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Termination
    Radial
  • ECCN Code
    EAR99
  • Additional Feature
    IMPEDANCE AT 1 MHZ
  • HTS Code
  • Voltage - Rated DC
    50V
  • Number of Functions
    2
  • Physical Dimension
    L17.0XB11.0XH16.0 (mm)/L0.669XB0.433XH0.63 (inch)
  • Inductance
    3 mH
  • Impedance
    20kOhm
  • Current
    400mA
  • Max DC Current
    400mA
  • Filter Type
    Signal Line
  • Number of Lines
    2
  • DC Resistance (DCR) (Max)
    1.5Ohm
  • Impedance @ Frequency
    20kOhm @ 1MHz
  • Rated Voltage
    50V
  • Insulation Resistance-Min
    100MOhm
  • Height
    16.002mm
  • Length
    17mm
  • Width
    11mm