  • TLZ22-GS18
TLZ22-GS18
advertisement
Manufacturer No:
TLZ22-GS18
HK JDW NO:
884-TLZ22-GS18
Datasheet:
TLZ22-GS18
Description:
30Ohms 22V -65°C~175°C 500mW DO-213AC, MINI-MELF, SOD-80
Step5Bar-code shipping tag
TLZ22-GS18
  • Published
    2016
    1 (Unlimited)
  • Max Operating Temperature
    175°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Max Power Dissipation
    500mW
  • Impedance
    30Ohm
  • Power Dissipation
    500mW
  • Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If
    1.5V @ 200mA
  • Power - Max
    500mW
  • Impedance-Max
    30Ohms
  • Voltage - Zener (Nom) (Vz)
    22V
  • Zener Voltage
    22V
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
    DO-213AC, MINI-MELF, SOD-80
  • Supplier Device Package
    SOD-80 MiniMELF
  • Operating Temperature
    -65°C~175°C