  • TNPW0805164KBETA
TNPW0805164KBETA
advertisement
Manufacturer No:
TNPW0805164KBETA
HK JDW NO:
873-TNPW0805164KBETA
Datasheet:
TNPW0805164KBETA
Step5Bar-code shipping tag
TNPW0805164KBETA
  • Factory Lead Time
    13 Weeks
  • Contact Plating
    Lead, Tin
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Series
    TNPW
  • Size / Dimension
    0.079Lx0.049W 2.00mmx1.25mm
  • Tolerance
    ±0.1%
  • Feature
    Military
  • Temperature Coefficient
    ±25ppm/°C
  • Resistance
    164kOhms
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power (Watts)
    0.125W 1/8W
  • Power Rating
    125mW
  • Height Seated (Max)
    0.022 0.55mm