  • TNPW1206246KBEEN
TNPW1206246KBEEN
advertisement
Manufacturer No:
TNPW1206246KBEEN
HK JDW NO:
873-TNPW1206246KBEEN
Datasheet:
TNPW1206246KBEEN
Step5Bar-code shipping tag
TNPW1206246KBEEN
    1206 (3216 Metric)
  • Supplier Device Package
    1206
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Series
    TNPW e3
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.063W 3.20mmx1.60mm
  • Tolerance
    ±0.1%
  • Feature
    Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant
  • Temperature Coefficient
    ±25ppm/°C
  • Resistance
    246kOhms
  • Power (Watts)
    0.25W 1/4W
  • Power Rating
    250mW
  • Height Seated (Max)
    0.026 0.65mm