  • TNPW121023K2BETA
TNPW121023K2BETA
advertisement
Manufacturer No:
TNPW121023K2BETA
HK JDW NO:
873-TNPW121023K2BETA
Package:
1210 (3225 Metric)
Datasheet:
TNPW121023K2BETA
Step5Bar-code shipping tag
TNPW121023K2BETA
  • Factory Lead Time
    6 Weeks
  • Package / Case
    1210 (3225 Metric)
  • Supplier Device Package
    1210
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Published
    2013
  • Series
    TNPW
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.096W 3.20mmx2.45mm
  • Tolerance
    ±0.1%
  • Feature
    Military
  • Temperature Coefficient
    ±25ppm/°C
  • Resistance
    23.2kOhms
  • Power (Watts)
    0.333W 1/3W
  • Power Rating
    330mW
  • Height Seated (Max)
    0.030 0.75mm