  • TR021180JR15
TR021180JR15
advertisement
Manufacturer No:
TR021180JR15
Manufacturer:
Vishay Sfernice
HK JDW NO:
875-TR021180JR15
Package:
Molded
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
TR021180JR15
  • Package / Case
    Molded
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Tolerance
    5%
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Inductance
    18 μH
  • DC Resistance (DCR)
    3.1Ohm
  • Max DC Current
    240mA
  • Lead/Base Style
    Axial
  • Length
    7.85mm