  • TR022331KR15
TR022331KR15
advertisement
Manufacturer No:
TR022331KR15
HK JDW NO:
875-TR022331KR15
Step5Bar-code shipping tag
TR022331KR15
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Length
    10.03mm
  • Radiation Hardening
    No
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
  • Tolerance
    10%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Inductance
    330 μH
  • DC Resistance (DCR)
    9Ohm
  • Max DC Current
    140mA