  • TR0231R2KR15
TR0231R2KR15
advertisement
Manufacturer No:
TR0231R2KR15
HK JDW NO:
875-TR0231R2KR15
Step5Bar-code shipping tag
TR0231R2KR15
  • Tolerance
    10%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Inductance
    1.2 μH
  • DC Resistance (DCR)
    400mOhm
  • Max DC Current
    870mA
  • Lead/Base Style
    Axial
  • Length
    12.5mm