  • TR0252R2KR10
TR0252R2KR10
advertisement
Manufacturer No:
TR0252R2KR10
HK JDW NO:
875-TR0252R2KR10
Step5Bar-code shipping tag
TR0252R2KR10
  • Tolerance
    10%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Inductance
    2.2 μH
  • DC Resistance (DCR)
    500mOhm
  • Max DC Current
    1A
  • Lead/Base Style
    Axial
  • Length
    15.75mm