  • TRR03EZPJ823
TRR03EZPJ823
advertisement
Manufacturer No:
TRR03EZPJ823
HK JDW NO:
687-TRR03EZPJ823
Package:
0603 (1608 Metric)
Quantity:
In Stock : 10950
Step5Bar-code shipping tag
TRR03EZPJ823
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    8 Weeks
  • Package / Case
    0603 (1608 Metric)
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Published
    2014
  • Size / Dimension
    0.063Lx0.031W 1.60mmx0.80mm
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperature Coefficient
    ±200ppm/°C
  • Resistance
    82kOhm
  • Power (Watts)
    0.1W 1/10W
  • Max Power Dissipation
    100mW
    TS 16949
  • Rated Power Dissipation (P)
    0.1W
  • Working Voltage
    50V
  • Height
    558.8μm
  • Height Seated (Max)
    0.022 0.55mm