  • TSM43YJ203KR05
TSM43YJ203KR05
advertisement
Manufacturer No:
TSM43YJ203KR05
Manufacturer:
Spectrol
HK JDW NO:
12877-TSM43YJ203KR05
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
TSM43YJ203KR05
  • Packaging
    Tape and Reel
  • Tolerance
    10%
  • Termination
    SMD/SMT
  • Resistance
    20kOhm
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Composition
    Cermet
  • Power Rating
    250mW
  • Depth
    3.9mm
  • Military Standard
    Not
  • Length
    4.8mm