  • TV06B750J-HF
TV06B750J-HF
advertisement
Manufacturer No:
TV06B750J-HF
HK JDW NO:
186-TV06B750J-HF
Datasheet:
TV06B750J-HF
Step5Bar-code shipping tag
TV06B750J-HF
    SMD/SMT
  • ECCN Code
    EAR99
  • Polarity
    Unidirectional
  • Voltage - Breakdown (Min)
    83.3V
  • Power - Peak Pulse
    600W
  • Clamping Voltage
    121V
  • Peak Pulse Current
    4.96A
  • Reverse Standoff Voltage
    75V
  • Peak Pulse Power
    600W