  • TZ03Z100F169B00
TZ03Z100F169B00
advertisement
Manufacturer No:
TZ03Z100F169B00
Manufacturer:
Murata Manufacturing
HK JDW NO:
535-TZ03Z100F169B00
Package:
Datasheet:
Description:
CAPACITOR, VARIABLE, CERAMIC, 100V, 2.7pF - 10pF, VERTICAL ADJUSTER, THROUGH HOLE MOUNT, RADIAL LEADED