  • UP2T-331-R
UP2T-331-R
advertisement
Manufacturer No:
UP2T-331-R
Manufacturer:
Cooper Bussmann
HK JDW NO:
3283-UP2T-331-R
Package:
Radial
Step5Bar-code shipping tag
UP2T-331-R
  • Mount
    Through Hole
  • Package / Case
    Radial
  • Packaging
    Bulk
  • Published
    2001
  • Tolerance
    20%
  • Current Rating
    680mA
  • Inductance
    330 μH
  • Test Frequency
    100kHz
  • Current - Saturation
    530mA
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    878.3mOhm
  • Height
    9.906mm