  • UP4T-470-R
UP4T-470-R
advertisement
Manufacturer No:
UP4T-470-R
Manufacturer:
Cooper Bussmann
HK JDW NO:
3283-UP4T-470-R
Package:
Radial
Step5Bar-code shipping tag
UP4T-470-R
  • Package / Case
    Radial
  • Packaging
    Bulk
  • Published
    2001
  • Tolerance
    20%
  • Current Rating
    3.1A
  • Inductance
    47 μH
  • Test Frequency
    100kHz
  • Current - Saturation
    5.2A
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    74mOhm
  • Diameter
    17mm
  • Height
    13.1572mm