  • UU10LFNP-B332
UU10LFNP-B332
advertisement
Manufacturer No:
UU10LFNP-B332
HK JDW NO:
738-UU10LFNP-B332
Package:
Vertical, 4 PC Pin
Datasheet:
UU10LFNP-B332
Description:
CMC 3.3MH 650MA 2LN TH
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
UU10LFNP-B332
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    16 Weeks
  • Mount
    Through Hole
  • Mounting Type
    Through Hole
  • Package / Case
    Vertical, 4 PC Pin
  • Packaging
    Bulk
  • Published
    2005
  • Series
    UU
  • Size / Dimension
    0.728Lx0.669W 18.50mmx17.00mm
  • Pbfree Code
    yes
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Depth
    17mm
  • Operating Frequency
    50/60Hz Hz
  • Inductance
    3.3 mH
  • Lead/Base Style
    Pin
  • Filter Type
    Power Line
  • Rated Current
    0.65A
  • Number of Lines
    2
  • DC Resistance (DCR) (Max)
    710mOhm
  • Current Rating (Max)
    650mA
  • Inductance @ Frequency
    3.3mH @ 1kHz
  • Height
    23.0124mm
  • Length
    18.5mm