  • V110C28T100BL
V110C28T100BL
advertisement
Manufacturer No:
V110C28T100BL
HK JDW NO:
834-V110C28T100BL
Step5Bar-code shipping tag
V110C28T100BL
    Select All
  • Factory Lead Time
    16 Weeks
  • Operating Temperature
    -40°C~100°C
  • Series
    MICRO (100W)
  • Size / Dimension
    2.28Lx1.45W x 0.62 H 57.9mmx36.8mmx15.7mm
  • Pbfree Code
    no
  • Power (Watts)
    100W
  • Max Power Dissipation
    100W
  • Base Part Number
    V110C28T100
  • Efficiency
    86.3%
  • Voltage - Isolation
    3kV
  • Voltage - Input (Max)
    154V
  • Output Voltage
    28V
  • Max Output Current
    3.57A
  • Voltage - Output 1
    28V
  • Voltage - Input (Min)
    66V
  • Input Voltage-Nom
    110V
  • Height
    15.748mm
  • Length
    57.9mm
  • Width
    36.8mm