  • V150B5C200BF3
V150B5C200BF3
advertisement
Manufacturer No:
V150B5C200BF3
HK JDW NO:
834-V150B5C200BF3
Step5Bar-code shipping tag
V150B5C200BF3
  • Operating Temperature
    -20°C~100°C
  • Series
    MINI (200W)
  • Size / Dimension
    2.28Lx2.20W x 0.50 H 57.9mmx55.9mmx12.7mm
  • Power (Watts)
    200W
  • Max Power Dissipation
    200W
  • Efficiency
    84.9%
  • Voltage - Isolation
    3kV
  • Voltage - Input (Max)
    200V
  • Output Voltage
    5V
  • Max Output Current
    40A
  • Voltage - Output 1
    5V
  • Voltage - Input (Min)
    100V
  • Input Voltage-Nom
    150V
  • Height
    13.716mm
  • Width
    55.88mm