  • V24A36H400BL2
V24A36H400BL2
advertisement
Manufacturer No:
V24A36H400BL2
HK JDW NO:
834-V24A36H400BL2
Step5Bar-code shipping tag
V24A36H400BL2
  • Operating Temperature
    -40°C~100°C
  • Series
    Maxi (400W)
  • Size / Dimension
    4.60Lx2.20W x 0.62 H 116.8mmx55.9mmx15.7mm
  • JESD-609 Code
    e0
  • Pbfree Code
    no
  • Power (Watts)
    400W
  • Max Power Dissipation
    400W
  • JESD-30 Code
    R-XDMA-P9
  • Efficiency
    88%
  • Voltage - Isolation
    3kV
  • Voltage - Input (Max)
    36V
  • Output Voltage
    36V
  • Max Output Current
    11.11A
  • Voltage - Input (Min)
    18V
  • Input Voltage-Nom
    24V
  • Trim/Adjustable Output
    YES
  • Output Voltage-Max
    75.6V
  • Output Voltage-Min
    32.4V
  • Height
    15.748mm