  • V24A48C400BK
V24A48C400BK
advertisement
Manufacturer No:
V24A48C400BK
HK JDW NO:
834-V24A48C400BK
Step5Bar-code shipping tag
V24A48C400BK
    Select All
  • Factory Lead Time
    16 Weeks
  • Surface Mount
    NO
  • JESD-609 Code
    e4
  • Number of Terminations
    9
  • Terminal Finish
    Gold (Au)
  • Reach Compliance Code
    compliant
  • JESD-30 Code
    R-XDFM-P9
  • Number of Outputs
    1
  • Operating Temperature (Max)
    100°C
  • Operating Temperature (Min)
    -20°C
  • Output Voltage
    48V
  • Input Voltage-Nom
    24V
  • Temperature Grade
    OTHER
  • Trim/Adjustable Output
    YES
  • Analog IC - Other Type
    DC-DC REGULATED POWER SUPPLY MODULE
  • Input Voltage (Min)
    18V
  • Input Voltage (Max)
    36V
  • Total Power Output-Max
    400W
  • Output Voltage-Max
    52.8V
  • Output Voltage-Min
    4.8V