  • V270RA8XR1899
V270RA8XR1899
advertisement
Manufacturer No:
V270RA8XR1899
Manufacturer:
Littelfuse
HK JDW NO:
461-V270RA8XR1899
Package:
Datasheet:
V270RA8XR1899
Description:
Var MOV 175VAC/225VDC 1200A 270V Thru-Hole Radial Automotive Bulk