  • V375A3V3C264BN4
V375A3V3C264BN4
advertisement
Manufacturer No:
V375A3V3C264BN4
HK JDW NO:
834-V375A3V3C264BN4
Step5Bar-code shipping tag
V375A3V3C264BN4
    Select All
  • Factory Lead Time
    16 Weeks
  • Output Voltage
    3.3V
  • Output Power
    264W
  • Input Voltage
    375V
  • Module Size
    4.6" x 2.2" x 0.5" 117 x 559 x 127mm