  • V375B3V3H150BG4
V375B3V3H150BG4
advertisement
Manufacturer No:
V375B3V3H150BG4
HK JDW NO:
834-V375B3V3H150BG4
Step5Bar-code shipping tag
V375B3V3H150BG4
    Select All
  • Factory Lead Time
    16 Weeks
  • Output Voltage
    3.3V
  • Output Power
    150W
  • Input Voltage
    375V
  • Module Size
    2.28" x 2.2" x 0.5" 579 x 559 x 127mm