  • V480LA80BPX2596
V480LA80BPX2596
advertisement
Manufacturer No:
V480LA80BPX2596
Manufacturer:
Littelfuse
HK JDW NO:
461-V480LA80BPX2596
Package:
Datasheet:
V480LA80BPX2596
Description:
Var MOV 480VAC/640VDC 6500A 790V Thru-Hole Radial Bulk