  • VCCM600S-BBBB-DK000
VCCM600S-BBBB-DK000
advertisement
Manufacturer No:
VCCM600S-BBBB-DK000
HK JDW NO:
870-VCCM600S-BBBB-DK000
Step5Bar-code shipping tag
VCCM600S-BBBB-DK000
  • Operating Temperature
    -40°C ~ 70°C
  • Series
    VCCM600S
  • Size / Dimension
    7.00" L x 4.00" W x 1.57" H (177.8mm x 101.6mm x 40.0mm)
  • Applications
    ITE (Commercial)
  • Power (Watts)
    600W
  • Efficiency
    90%
  • Voltage - Isolation
    4 kV
  • Voltage - Output 1
    12V
  • Voltage - Input
    85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC
  • Voltage - Output 2
    12V
  • Current - Output 1
    15 A
  • Voltage - Output 3
    12V
  • Voltage - Output 4
    12V
  • Current - Output 2
    15 A
  • Current - Output 3
    15 A