  • VGS-35W-12-B
VGS-35W-12-B
advertisement
Manufacturer No:
VGS-35W-12-B
HK JDW NO:
193-VGS-35W-12-B
Package:
Datasheet:
VGS-35W-12-B
Description:
AC/DC Power Supply Single-OUT 12V 3A 36W 5-Pin Box
Step5Bar-code shipping tag
VGS-35W-12-B
  • Product Weight (g)
    170
  • Pin Count
    5
  • Line Regulation
    0.5%(Typ)
  • Load Regulation
    0.5%(Typ)