  • VHP69273B22G-518A
VHP69273B22G-518A
advertisement
Manufacturer No:
VHP69273B22G-518A
Manufacturer:
Laird Technologies IAS
HK JDW NO:
446-VHP69273B22G-518A
Package:
SMA
Datasheet:
VHP69273B22G-518A
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
VHP69273B22G-518A
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    8 Weeks
  • Mount
    Panel
  • Mounting Type
    Panel Mount
  • Package / Case
    SMA
  • Packaging
    Bulk
  • Published
    2013
  • Feature
    Cable - 5.18m
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Termination
    SMA Male (3), RP-SMA Male (2)
  • Applications
    GPS, LTE, Wi-Fi
  • Ingress Protection
    IP67
  • Power - Max
    50W
  • Gain
    4.1dBi, 27dB, 5.9dBi, 6.2dBi, 6.5dBi
  • Frequency Range
    698MHz~960MHz 1.572GHz~1.578GHz 1.7GHz~2.7GHz 2.3GHz~2.7GHz 4.9GHz~5.9GHz
  • RF Family/Standard
    Cellular, Navigation, WiFi
  • Antenna Type
    Dome
  • VSWR
  • Number of Bands
    5
  • Frequency Group
    Wide B
  • Frequency (Center/Band)
    829MHz 1.575GHz 2.2GHz 2.5GHz 5.4GHz
  • Height
    86.36mm
  • Height (Max)
    3.400 86.36mm