  • VSFB25XI030G-150
VSFB25XI030G-150
advertisement
Manufacturer No:
VSFB25XI030G-150
Manufacturer:
Virtium LLC
HK JDW NO:
882-VSFB25XI030G-150
Package:
Datasheet:
VSFB25XI030G-150
Description:
2.5" 7MM SATA-III 6GB
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
VSFB25XI030G-150
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    16 Weeks
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Published
    2016
  • Series
    StorFly® 25
  • Size / Dimension
    100.50mmx69.85mmx5.00mm
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    SATA III
  • Voltage - Supply
    5V