  • W23-X1A1A-15
W23-X1A1A-15
advertisement
Manufacturer No:
W23-X1A1A-15
Manufacturer:
TE Connectivity Ltd
HK JDW NO:
797-W23-X1A1A-15
Package:
Datasheet:
W23-X1A1A-15
Description:
CIR BRKR THRM 15A 240VAC 50VDC
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
W23-X1A1A-15
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    42 Weeks
  • Lifecycle Status
    ACTIVE (Last Updated: 3 days ago)
  • Mount
    Panel
  • Mounting Type
    Panel Mount
  • Published
    2008
  • Series
    W23
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Termination
    Screw
  • Voltage - Rated DC
    50V
  • Current Rating (Amps)
    15A
  • Current Rating
    15A
  • Voltage - Rated AC
    240V