  • W58-XB1A4A-20
W58-XB1A4A-20
advertisement
Manufacturer No:
W58-XB1A4A-20
HK JDW NO:
797-W58-XB1A4A-20
Package:
Datasheet:
W58-XB1A4A-20
Description:
CIR BRKR THRM 20A 250VAC 50VDC
Step5Bar-code shipping tag
W58-XB1A4A-20
  • Factory Lead Time
    4 Weeks
  • Lifecycle Status
    ACTIVE (Last Updated: 5 days ago)
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Termination
    Quick Connect
  • Max Operating Temperature
    60°C
  • Min Operating Temperature
    -20°C
  • Voltage - Rated DC
    50V
  • Current Rating
    20A
  • Voltage - Rated AC
    250V
  • Operating Supply Voltage
    250V
  • Height
    34.93mm
  • Length
    34.93mm
  • Width
    16.76mm