  • W58-XC4C12A-15
W58-XC4C12A-15
advertisement
Manufacturer No:
W58-XC4C12A-15
HK JDW NO:
797-W58-XC4C12A-15
Package:
Datasheet:
W58-XC4C12A-15
Description:
CIR BRKR THRM 15A 250VAC 50VDC
Step5Bar-code shipping tag
W58-XC4C12A-15
  • Factory Lead Time
    19 Weeks
  • Lifecycle Status
    ACTIVE (Last Updated: 2 days ago)
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Termination
    Screw
  • Max Operating Temperature
    60°C
  • Min Operating Temperature
    -20°C
  • Color
    Black, Red, White
  • Voltage - Rated DC
    50V
  • Current Rating
    15A
  • Voltage - Rated AC
    250V
  • Operating Supply Voltage
    250V
  • Height
    34.93mm
  • Length
    34.93mm
  • Width
    16.76mm