  • WS3M1500J
WS3M1500J
advertisement
Manufacturer No:
WS3M1500J
HK JDW NO:
103-WS3M1500J
Datasheet:
WS3M1500J
Description:
150Ohm, Wirewound,
Step5Bar-code shipping tag
WS3M1500J
  • Operating Temperature
    -55°C~200°C
  • Size / Dimension
    0.217Diax0.610L 5.50mmx15.50mm
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperature Coefficient
    ±200ppm/°C
  • Resistance
    150Ohm
  • Power Rating
    3W
  • Max Power Dissipation
    3W